Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.

Czas i tak upłynie…

                                                                                                                    – Earl Nightingale

Powyższe słowa towarzyszyły mi kiedy podejmowałam kolejne decyzje w swoim życiu. O przeprowadzce do innego miasta, o zrobieniu nowych uprawnień, o założeniu własnej firmy. Dzisiaj wiem, że zmiany nie są czymś czego powinniśmy się bać. Pozwalają nam sprawdzić się w nowej roli, zdobyć nowe umiejętności, poznać nieznane dotąd miejsca i ludzi, ale przede wszystkim zmiany nas kształtują.

To dzięki swoim decyzjom i doświadczeniom jestem tym kim jestem, znalazłam swoją drogę i teraz mogę się nią z Tobą dzielić.

Od dziecka ciągnęło mnie do prac manualnych, zaczęło się od ceramiki, rysunku, następnie była biżuteria z koralików i gotowych elementów, ale czegoś mi brakowało – chciałam projektować i tworzyć własne formy. W 2015 roku podjęłam decyzję o nauce jubilerstwa i spontanicznej przeprowadzce do Warszawy, a w 2016 roku w Zespole Szkół nr. 31 im. Jana Kilińskiego ukończyłam roczny kurs dający uprawnienia w zawodzie Złotnik-Jubiler. Moja praca roczna zdobyła I miejsce na kursie, a ja poznałam wielu niesamowitych ludzi i z niektórymi z nich mam kontakt do dzisiaj.

Obecnie mieszkam w Gdańsku – jednym z najpiękniejszych miast Polski i prowadzę własną pracownię jubilerską.

Zapraszam Cię do świata mojej biżuterii 🙂

…i życzę Ci żebyś i Ty nie bał się spełniać swoich marzeń,

Agata

Shopping Cart
Scroll to Top